سوالات متداول

1چگونه یک تصویر ماهواره ای تهییه کنیم ؟
ابتدا با مشخص شدن هدف از تهیه تصویر ماهواره ای نوع سنجنده (قدرت تفکیک مکانی، تعداد باند) و تاریخ تصویر انتخاب میگردد.سپس محدوده‌ی مورد نظر (مختصات و یا پولیگون در بر گیرنده منطقه)مشخص شده و برای موسسه از طرق فرم موجود در سایت ارسال میگردد. کارشناسان ما پس از بررسی موارد مذکور مراتب را به اطلاع مشتری رسانده و پیش فاکتور صادر می‌گردد. در ادامه با تایید و پرداخت هزینه ی تمام شده توسط مشتری پروسه‌ی ثبت سفارش پایان پذیرفته و در زمان مقرر تصویر تحویل مشتری خواهد شد.
2تصاویر آرشیوی چیست ؟
تصاویری که بیش از 90 روز از زمان اخذ آن‌ها گذشته باشد، تصاویر آرشیوی نام می‌گیرند.
3هزینه ی یک تصویر ماهواره ای چقدر است؟
قیمت تصاویر ماهواره ای وابسته به شاخص های متفاوتی از جمله رزولوشن مکانی، تعداد باند و کشور سازنده ماهواره می‌باشد. شما میتوانید آخرین قیمت ها را با استفاده از شبکه های اجتماعی موسسه و یا تماس مستقیم به دست آورید.
4برای هر تاریخی امکان سفارش تصویر وجود دارد؟
با توجه به زمان پرتاب و در مدار قرار گرفتن ماهواره ها و همچنین پایان طول عمر آن‌ها این زمان متغییر خواهد بود. همچنین ابری بودن و گذر ماهواره از منطقه ی مورد نظر در زمان خواسته شده از عوامل کلیدی در تایین زمان اخذ تصویر می‌باشد.
5دقت مکانی یا رزولوشن تصاویر به چه معناست؟
دقت مکانی عبارت است از کوچک ترین اندازه ای که در یک پیکسل تصویری قابل رویت میباشد. به طور مثال ماهواره ی WV3 با رزولوشن 30 سانتی متر عوارضی بزرگتر از این ابعاد را نمایش میدهد.

جهت ارتباط با موسسه بصیر فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.


این فرم فقط توسط کارشناسان بصیر قابل مشاهده است.

دفتر مرکزی


تهران، میدان هروی، بلوار شهید پناهی نیا، برج گلزار، طبقه هشتم واحد 40

کدپستی : 1667936572

مراجعه ی حضوری به دفتر موسسه فقط با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.


تلفن تماس: 02122943352

دورنگار: 02122976915
رایانامه: info@basir-rsi.com   order@basir-rsi.com

 
fa_IRفارسی