عنوان برتری غرفه مؤسسه سنجش از دور بصیر در نمایشگاه ژئوماتیک ۹۶

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۷ کد خبر : ۱۶ اخبار
تعداد بازدید:۲۵۳
بیست و چهارمین همایش و نمایشگاه ژئوماتیک ۹۶ با شعار "توسعه زیرساخت داده مکانی، عمل به اقتصاد مقاومتی" از ۲۵ اردیبهشت در محل سازمان نقشه برداری کشور و با حضور مقامات لشگری و دولتی شروع به کار نمود
عنوان برتری غرفه مؤسسه سنجش از دور بصیر در نمایشگاه ژئوماتیک ۹۶

بیست و چهارمین همایش و نمایشگاه ژئوماتیک 96 با شعار "توسعه زیرساخت داده مکانی، عمل به اقتصاد مقاومتی" از 25 اردیبهشت در محل سازمان نقشه برداری کشور و با حضور مقامات لشگری و دولتی شروع به کار نمود. در آیین افتتاحیه این رویداد مهم جامعه نقشه برداری، دکتر حبیب اله سیاری فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولین کشوری حضور داشتند. شرکت‌ها و سازمان های مطرح داخلی و نیز چند شرکت خارجی از جمله Azercosmos از کشور آذربایجان در این نمایشگاه توانمندی های فنی خود را ارائه نموده اند.
مؤسسه سنجش از دور بصیر نیز طبق روال سال های گذشته با حضور در این نمایشگاه به معرفی دستاوردها، محصولات و پتانسیل خود در زمینه ارائه خدمات در حوزه سیستم های اطلاعات مکانی، سنجش از دور، ژئوفیزیک و نیز تهیه و پردازش تصاویر ماهواره‌ای پرداخته است. امروز در مراسم اختتامیه همایش ژئوماتیک 96، از سوی دبیرخانه همایش ژئوماتیک 96 مؤسسه سنجش از دور بصیر در بین نزدیک به 80 شرکت و مؤسسه حاضر در این نمایشگاه به عنوان غرفه برتر در زمینه تحقیق و پژوهش معرفی گردید.
اخبار تکمیلی در خصوص این خبر و نمایشگاه ژئوماتیک 96 متعاقبا اعلام خواهد شد.


نظر شما :